Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawa

Piękne zdjęcia, kwiecisty opis, wszystkie dane samochodu podane jak na tacy… czy to nie nazbyt piękne? No właśnie. Może się okazać, że takie ogłoszenie ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlatego ważne jest sprawdzenie auta przed zakupem. Warszawa to jedno z miast, w których możesz skorzystać z naszej pomocy!

 

Sprawdzanie auta przed zakupem Warszawa

Igiełki czy perełki – to słowa, którymi lubią operować sprzedający samochody, by podkreślić ich doskonały stan. Rzeczywistość jednak nie zawsze jest taka, jak przedstawiona na fotografiach i w opisach. W ten sposób można nieświadomie kupić samochód, który w perspektywie czasu może okazać się zupełną pomyłką.

Zgłaszając się do nas, nie musisz martwić się o sprawdzanie auta przed zakupem w Warszawie na własną rękę. 

 

Dlaczego powinienem wybrać was do sprawdzenia auta przed zakupem?

Na rynku inspekcji samochodów jesteśmy od xxx roku. Przez ten czas skompletowaliśmy zespół specjalistów oraz zdobyliśmy cenne doświadczenie, które umożliwia nam dokonywanie szczegółowych inspekcji. Co to dla Ciebie oznacza?

Sprawdziliśmy dla naszych klientów dotychczas kilkaset/kilkatysięcy samochodów. Dzięki temu posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam sprawdzić każdy samochód;

Wykwalifikowana kadra inspektorów nie pozwala sobie na przeoczenia. Inspekcje prowadzone są szczegółowo, abyś miał pewność, że kupujesz dobry egzemplarz auta;

Możesz wybrać, gdzie potrzebujesz, by zostało wykonane sprawdzenie auta przed zakupem. Warszawa, Radom, Lublin, a może Kielce? Wszędzie tam, skorzystasz z naszych usług;

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Z naszej pomocy skorzystało wielu klientów, którzy niejednokrotnie, później do nas wrócili, po kolejne inspekcje.

Do inspekcji wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i oprogramowanie, które umożliwia nam dokonanie dokładnej i szczegółowej inspekcji.

 

Ile kosztuje sprawdzanie auta przed zakupem w Warszawie?

Chcąc sprawdzić ile kosztują poszczególne pakiety – sprawdź nasz cennik!

Musisz pamiętać, że sam zakup samochodu, to nie koniec wydatków – zwłaszcza jeśli auto okaże się być w o wiele gorszym stanie, niż przypuszczałeś. Korzystając z naszej usługi, możesz wiele zaoszczędzić!

Dlatego tak ważnie jest dokładne sprawdzanie auta przed zakupem. Warszawa to wielkie miasto, w którym porównywalnie znajdziesz wiele ofert samochodów, które możesz kupić. Ważne, by wybrać ten egzemplarz, który będzie posiadał najlepszy stan techniczny, w budżecie którym dysponujesz.

Zakup auta, które okaże się “workiem bez dna”, może zrazić Cię do marki, mimo że na to nie zasługuje.

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany, to dowiedz się jak sprawdzamy samochody!

 

Sprawdzanie auta przed zakupem – zdalnie i wygodnie

Znalazłeś fajny samochód, ale nie masz czasu na przebijanie się przez korki w stolicy? Dla nas to nie problem.

Sprawdzanie auta przed zakupem w Warszawie nie wymaga Twojej obecności! Po dokonaniu inspekcji otrzymasz od nas szczegółowy raport dotyczący samochodu, który nam wskażesz. Oznacza to, że kiedy Ty będziesz w pracy lub odpoczywał po ciężkim dniu, my będziemy sprawdzali dla Ciebie auto, które chcesz kupić.

Na podstawie naszego raportu o wiele łatwiej będzie Ci podjąć decyzję odnośnie zakupu konkretnego samochodu.

Kup bezpiecznie z Auto-Inspekcje!

 

Zainteresowany?

Sprawdź nasz cennik