Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Planujesz zakup samochodu? Zrób to z nami! Otrzymasz od nas szybką wycenę samochodu oraz przejrzysty raport, dokładnie opisujący wszystkie wady i zalety danego egzemplarza. Sprawdzenie auta przed kupnem jeszcze nigdy nie było tak proste!

SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED KUPNEM – JAK WYGLĄDA?

Gdy zdecydujesz się na sprawdzenie samochodu w Warszawie, Radomiu lub okolicach, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy!

Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przed zakupem auta, oferujemy profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Po wykonanej inspekcji prześlemy szczegółowy raport zawierający zdjęcia oraz opis stanu poszczególnych elementów samochodu. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale wiemy, jakie wady mogą skrywać poszczególne modele, a dostęp do profesjonalnych narzędzi pomiarowych pozwala nam rzetelnie ocenić auto, którym masz jeździć.

Jak zamówić sprawdzenie samochodu?

1. Znajdź auto, które Cię interesuje.

2. Prześlij nam link do ogłoszenia na kontakt@auto-inspekcje.pl

3. Wycenę inspekcji otrzymasz w krótkim czasie za pośrednictwem e-maila.

4. Inspekcję wykonamy w ciągu 24-48h od momentu zaksięgowania kwoty.

Termin na sprawdzenie auta ustalamy z osobą sprzedającą pojazd. Potwierdzeniem zamówienia inspekcji samochodu, jest uiszczenie odpowiedniej opłaty na nasze konto (kwoty ustalamy indywidualnie). 

Raport z przeprowadzonego sprawdzenia auta, otrzymasz drogą mailową do kilku godzin od momentu zakończenia inspekcji. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego w trakcie trwania inspekcji i przekazania najważniejszych danych na temat auta “na gorąco”.

4 powody by wybrać Auto-Inspekcje

 1. Setki sprawdzonych aut – samochody niemieckie, japońskie, amerykańskie, francuskie, czy koreańskie, nie mają przed nami tajemnic;
 2. Tony wykrytej szpachli – nie zawsze pięknie prezentujące się auto jest tym, które powinieneś kupić;
 3. Doskonała znajomość rynku samochodów używanych w Polsce – od wielu lat zajmujemy się inspekcjami i wyszukiwaniem aut dla naszych Klientów, przez co doskonale znamy warunki sprzedaży samochodów w naszym kraju;
 4. Wiele lat doświadczenia – specjalizujemy się w autach nowszych i starszych, a wiele przeprowadzonych inspekcji aut używanych sprawia, że doskonale wiemy co, gdzie i jak należy sprawdzić.

SPRAWDZANIE SAMOCHODÓW – DLACZEGO WARTO?

Polski rynek samochodów używanych pełen jest aut o niejasnej przeszłości: 

 • skrócone przebiegi, 
 • zafałszowane dokumenty, 
 • niejasna historia blacharska, 
 • a często także zawyżona wartość samochodu.

Wszystko to sprawia, że zakup dobrego auta potrafi zająć mnóstwo czasu i wymaga nerwów ze stali. Doliczając do tego jeszcze wydatki na dojazdy do każdego auta – nierzadko są to kwoty sięgające nawet tysiąca złotych!

Specjalnie dla Ciebie kompleksowo sprawdzimy samochód przed zakupem. Dowiesz się:

 • czy miał wypadek/stłuczkę;
 • czy jest bezpieczny do dalszej eksploatacji;
 • czy ma prawdziwy przebieg;
 • czy wymaga znacznych nakładów finansowych;
 • czy z dokumentami jest wszystko w porządku.

Tanie sprawdzanie aut

Nie jesteśmy najtańsi na rynku. U nas masz jednak pewność, że auto rzeczywiście sprawdzimy w sposób kompleksowy. Kierujemy swoją ofertę do osób, które chcą nabyć auto świadomie, a nie tylko wiedzieć, gdzie było malowane lub jaki błąd wyskakuje na desce rozdzielczej. Każde sprawdzanie samochodu wykonywane jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży aut używanych – od podszewki znające tajniki handlu autami, napraw blacharskich, czy mechanicznych.

ZLEĆ SPECJALISTOM SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZAKUPEM

Jeśli zależy Ci na przeprowadzeniu profesjonalnej inspekcji pojazdu, która pozwoli na wykrycie mankamentów auta, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszej oferty – o czym mogą świadczyć liczne opinie naszych Klientów.

Napisz do nas i dowiedz się więcej!


  Zainteresowany?

  Sprawdź nasz cennik